Zajęliśmy I miejsce w Poznaniu w Plebiscycie „Orły Medycyny”. Dziękujemy :)!

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu został wyróżniony w plebiscycie „Orły Medycyny”. Jest to dla nas niezwykle ważne, ponieważ zestawienie sporządzono w oparciu o niezależne opinie Pacjentów.

Plebiscyt „Orły Medycyny”, został stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Pacjentów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Plebiscyty Branżowe Orły mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.

Opinie dotyczące naszego Szpitala zostały zebrane na portalach społecznościowych i branżowych, na których opinie wystawiają sami Pacjenci. Z zebranych ocen została wyliczona końcowa średnia ważona.

Dokładamy wszelkich starań, aby stale podnosić jakość naszych usług. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby każdy Pacjent i jego Opiekun wyszli z naszego Szpitala z poczuciem spokoju i jak najlepszą opinią o Placówce. Staramy się, aby opieka medyczna była na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, za każdą pozytywną opinię pozostawioną w internecie !

2020-01-09T12:52:14+00:009 Styczeń, 2020|