Prosimy o wsparcie

Szanowni Państwo,

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu jest podmiotem wykonującym działalność leczniczą, który decyzją Wojewody Wielkopolskiego został wyznaczony do realizacji świadczeń opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 poprzez zapewnienie w podmiocie leczniczym 26 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2.

            W związku z gwałtownym rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Wielkopolsce, trafia do nas coraz więcej pacjentów. Z uwagi na ogromne zagrożenie epidemiologiczne, oraz problemy z wyposażeniem szpitala w podstawowe środki ochrony osobistej dla pacjentów, ich opiekunów, oraz personelu, SZOZ nad Matką i Dzieckiem zwraca się z ogromną prośbą o wsparcie w tym trudnym czasie.

            Szpital potrzebuje: masek FFP2, FFP3, jednorazowych maseczek chirurgicznych, fartuchów wodoodpornych z długim rękawem, ochraniaczy na buty, przyłbic, rękawic jednorazowych, kombinezonów ochronnych.

            Naszym priorytetem jest nieprzerwane świadczenie usług na rzecz małych pacjentów w regionu. Jednak musimy zagwarantować pełne bezpieczeństwo zarówno im, jak i naszym pracownikom. Obecna sytuacja i topniejące zapasy w naszych magazynach wywołują jednak uzasadnione obawy o bezpieczeństwo epidemiologiczne całego Szpitala.

            Bez Was nie damy sobie rady…

            Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

            Wspólnymi siłami, wygramy pojedynek z tym niezwykle trudnym przeciwnikiem.

W celu umówienia ewentualnej dostawy, prosimy o kontakt
-z Kierownikiem Działu Logistyki i Administracji, p. Anetą Schiller, tel. (61) 8506-336 – w godz. od 7.00 do 14.35
– lub tel. 539 736 955 – całodobowo.

2020-11-10T11:37:55+00:0010 Listopad, 2020|