Każda darowizna w obecnych czasach jest dla nas ważna. Ta jednak szczególnie, gdyż potrzebowaliśmy tych pieniędzy pilnie, na konkretny cel.
Wielkopolskie Nadleśnictwa: BABKI, GRODZISK, GNIEZNO, KONSTANTYNOWO przekazały nam pieniądze na system holterowski, nowy aparat EKG i ergometr pediatryczny do Zakładu Elektrodiagnostyki. W nowym szpitalu wykonujemy zdecydowanie więcej badań, leczymy więcej pacjentów, chcemy usprawnić i przyspieszyć diagnostykę najmłodszych pacjentów z całego regionu Wielkopolski. Stąd potrzeba zakupu sprzętu najnowszej generacji.
Dziękujemy, że kolejny raz mogliśmy na Was liczyć 💚💚💚
To między innymi dzięki Waszym darowiznom finansowym udało nam się przetrwać najtrudniejszy czas- najbardziej intensywne momenty pandemii koronawirusa SARS-Cov-2. Nie brakowało nam środków ochrony osobistej, mogliśmy też dokupić najbardziej potrzebny sprzęt, nasze Oddziały pracowały bez przerwy.
Teraz, dzięki Wam, możemy diagnozować dzieci z problemami kardiologicznymi korzystając z najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku.
Czek na ręce Dyrektora SZOZ nad Matką i Dzieckiem – Izabeli Marciniak, przekazali:
Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu -Andrzej Konieczny
Nadleśniczy Nadleśnictwa Babki – Robert Okińczyc
Nadleśniczy Nadleśnictwa Gniezno – Michał Michalak
Nadleśniczy Nadleśnictwa Grodzisk – Dariusz Szulc
Nadleśniczy Nadleśnictwa Konstantynowo – Maciej Handkiewicz
W spotkaniu wzięła też udział Dyrektor Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego – Anna Jackowska.
Korzystając z okazji zabraliśmy gości na wycieczkę po WCP – najnowocześniejszym szpitalu pediatrycznym w Polsce. Dyrektor Izabela Marciniak pokazała im między innymi: Zakład Elektrodiagnostyki (tutaj oczywiście też sprzęt, który już częściowo zakupiliśmy za podarowane pieniądze), Zakład Patomorfologii, serwerownię szpitalną, maszynownię poczty pneumatycznej. Zwiedzanie placówki zakończyliśmy na…. dachu 🙂
























