Na chwilę zrobiło się dziś magicznie w WCP. ![]()
Jakby czas się zatrzymał.
Dzieci z naszego szpitala mogły wysłuchać dziś koncertu solistów, aktorów z Teatr Muzyczny w Poznaniu 
Była i „Cicha noc”, i piosenki świąteczne, i hity z repertuaru Teatru Muzycznego.

Dziękujemy artystom: Joanna Rybka, Urszula Laudańska, Maciej Badurka za piękne odwiedziny.

Przenieśliście nas na chwilę w inny wymiar.
Dziękujemy Teatr Muzyczny w Poznaniu i Urządowi Miasto Poznań za inicjatywę, która spowodowała uśmiech na twarzach naszych pacjentów.







