Konferencja Wyzwanie Szpital już niebawem Pokaż większy obrazek Dyrektorzy i Zarządzający placówek medycznych! Zadbajcie o bezpieczeństwo Waszych podmiotów. Już wkrótce bezpłatna konferencja „Wyzwanie Szpital” – tegoroczna edycja pod hasłem „Bezpiecznie już było” Gościem specjalnym będzie Gen. Roman Polko, który podzieli się swoim doświadczeniem i spojrzeniem na kwestie bezpieczeństwa w zarządzaniu. Równolegle odbędzie się V Pediatryczna Konferencja Naukowo–Szkoleniowa Młodych Lekarzy pt. „Kiedy dieta jest lekiem”. Nie zwlekajcie – zapisy trwają do 7 listopada! Dołączcie do grona uczestników i weźcie udział w inspirujących dyskusjach! Więcej informacji: https://szoz.pl/konferencja/ Zapisz się. Link do zapisów tylko dla menedżerów: https://lime.szoz.pl/index.php/383723?lang=pl Zapisy dla rezydentów z Wielkopolski: https://lime.szoz.pl/index.php/355789?lang=pl ——————————————————– Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Marka Woźniaka Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego #SZOZnMiD #WCP #UMWW #KonferencjaWyzwanieSzpital 2025-11-19T14:36:51+01:0028 października, 2025|