Świąteczna zabawa z aktorami z Teatru Muzycznego Pokaż większy obrazek Świąteczne grudniowe szaleństwo w Wielkopolskim Centrum Pediatrii trwa w najlepsze! Nasi pacjenci dziś tańczyli , śpiewali i bawili się, zupełnie jakby nie byli w szpitalu – i o to właśnie nam chodzi. A wszystko to dzięki aktorom z Teatr Muzyczny w Poznaniu, którzy wywołali tyle dziecięcych uśmiechów – co widać na zdjęciach. Dziękujemy Wam, świąteczni Czarodzieje! #SZOZnMiD #WCP #SzpitaleDziecięcewPolsce #SzpitaleDziecięcewWielkopolsce 2025-12-02T18:16:58+01:002 grudnia, 2025|