6 grudnia po raz 6 szyły się poduszki dla pacjentów Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem podczas akcji Uszyj Jasia 
.
Wyjątkowej charytatywnej akcji obchodzącej w tym roku 10. jubileusz
w @Avenida Poznań.
13 lat temu jej założycielka, @Natalia Bielawska, znalazła się z dzieckiem w szpitalu 
i tam okazało się, że w takich miejscach brakuje poszewek na poduszki. Postanowiła więc działać
. Sama uszyła kilka i przekazała w prezencie
.
A kiedy okazało się, że potrzeba jest dużo większa – zainicjowała ogólnopolską akcję szycia poduszek
. I tak regularnie szyją się poduszki dla szpitali dziecięcych, w tym dla naszego
. Jesteśmy ciekawi, ile jaśków udało się nam uszyć wczoraj.
A szyliśmy w doborowym towarzystwie
. Dyrektor Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem, Izabela Marciniak, samodzielnie uszyła dla naszych pacjentów 7 pięknych poduszek 
. Szyli także m.in. Natalia Bielawska – założycielka akcji, Barbara Zin-Gromadzka, dyrektor @Avenida Poznań, PSŻ Poznań ENEA Piłka Ręczna Poznań 
.
Szyły też z nami nie tylko nowicjusze akcji, ale też stali bywalcy
. Jednemu z nich, pani Marii, która ostatnio uszyła dla nas najwięcej – bo aż 50 poduszek 
– dyrektor Izabela Marciniak złożyła szczególne podziękowania
.
Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy z nami szyją 
. Piękna akcja! 










