25 grudnia o godz. 17.21 urodziła się Felicja 
. Zobaczcie, jaka śliczna z niej dziewczynka!
To był to 2 tys. poród w naszym szpitalu w 2025 roku 
.
Ogromnie dziękujemy Wam za zaufanie
, za to, że tak chętnie wybieracie nasz szpital na przyjście na świat swojego dziecka 
.
Wasz wybór to dla nas wyróżnienie, z którego jesteśmy dumni 
.
PS Dziękujemy Canpol babies. Udany początek macierzyństwa za ufundowanie pięknego prezentu dla Felicji, a także za upominki świąteczne dla mam i cudownych noworodków, które przyszły na świat w naszym szpitalu.





