Szkolimy się. 
„Ciała obce – wyzwania diagnostyczne, przypadki kliniczne.” Tak brzmiał tytuł ostatnich, pełnych cennej praktycznej wiedzy konsultacji radiologiczno-klinicznych, które odbywają się cyklicznie w naszym szpitalu. 
W spotkaniu wzięło udział ponad 50 naszych lekarzy 
. Dzięki wsparciu zespołu IT, osoby, które nie mogły pojawić się stacjonarnie, mogły połączyć się online
i nie stracić okazji do skorzystania z cennej wiedzy .
Nadzór merytoryczny sprawowali dr Ewa Wodzińska i lek. Karol Szymanowski.
Prelegentami byli lek. Manuela Rozynek, lek. Bartosz Kiszka i lek. Ewa Budzyńska-Frąszczak.
Dziękujemy osobom zaangażowanym w organizację konsultacji. 





