Zając w mundurze 🐰🎖️ pojawił się dziś w Wielkopolskim Centrum Pediatrii 🏥. Przyniósł nie tylko upominki 🎁, ale przede wszystkim radość 😊 i uśmiech 😄 w szpitalne mury.
W imieniu naszych pacjentów dziękujemy! ❤️