Nasi pacjenci mieli szansę zostać Superfood Ninja 
lub Owocową Księżniczką 
.
A wszystko to za sprawą projektu zespołu dietetyków naszego szpitala, który ma na celu profilaktykę i leczenie otyłości wśród dzieci i młodzieży pod nazwą „Witaminki dla chłopca i dziewczynki. Zostań Superfood Ninja” 
.
Mimo poważnej misji, podczas warsztatów edukacyjnych nie zabrakło dobrej zabawy 
. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji! 












