

Z okazji Dnia Pracownika Ochrony Zdrowia składam najlepsze życzenia wszystkim osobom, bez których funkcjonowanie placówki medycznej byłoby niemożliwe. Wszystkim grupom zawodowym, które codziennie dokładają swoją małą cegiełkę w sektor ochrony zdrowia. Życzę zdrowia, satysfakcji z pracy i dumy z funkcji, jaką pełnicie.