Historyczne leśne chwile za nami 
. Dziś posadziliśmy własny las 

, który będzie nosił imię Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu 
.
Dzięki Nadleśnictwo Babki w ten wyjatkowy sposób już tradycyjnie mogliśmy uczcić Dzień Ziemi 
. Już od kilku lat co roku spotykamy się razem po godzinach, by móc zrobić coś dla przyrody 
. Radości z tych wspólnych akcji jest co nie miara 

.























