Spotkanie z konduktorem w WCP Pokaż większy obrazek Stoi na stacji lokomotywa… I co dalej? O tym dziś były warsztaty z konduktorem , jakie zorganizowały Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. dla pacjentów Wielkopolskiego Centrum Pediatrii . Dziękujemy za tę wspólną podróż po kolejowym świecie! #SZOZnMiD #WCP #KolejeWielkopolskie #szpitalpediatryczny 2026-04-29T11:03:34+02:0029 kwietnia, 2026|