Administracja2022-09-06T11:38:54+00:00

Administracja

Dział ds. Pracowniczych

Adrian Malęgowski
Kierownik

  • +48 61 616 25 37

  • adrian.malegowski@szoz.pl

Kadry, Płace

  • +48 61 616 25 38
    +48 61 616 25 39

W czwartki Dział ds. Pracowniczych jest nieczynny dla interesantów.

Dział Księgowości

Małgorzata Hemmerling
Główny Księgowy

  • +48 61 616 25 31

  • malgorzata.hemmerling@szoz.pl

Księgowość

  • +48 61 616 25 32

Faktury VAT

  • +48 61 616 25 34

Dział Logistyki i Administracji

Aneta Schiller
Kierownik

  • +48 61 616 25 28

  • aneta.schiller@szoz.pl

Zaopatrzenie

  • +48 61 616 25 55

Koordynator Zespołu Poradni Specjalistycznych

Violetta Sadowska

Dział Organizacji i Statystyki

Hanna Pawlak
Kierownik

  • +48 61 616 25 08

  • hanna.pawlak@szoz.pl

Dział Usług Medycznych

Magdalena Gałecka
Kierownik

  • +48 61 616 25 12

  • magdalena.galecka@szoz.pl

Dział Techniczny

Beata Jarmolińska – Linka
Kierownik

  • +48 61 616 25 50

  • beata.jarmolinska-linka@szoz.pl

Dział Kontrolingu i Obsługi Umów Cywilnoprawnych

Zyta Tracz
Kierownik

  • +48 61 616 25 21

  • zyta.tracz@szoz.pl

Dział Informatyki

Jan Lis
Kierownik

  • +48 61 616 25 60

  • jan.lis@szoz.pl

Dział Zamówień Publicznych

Katarzyna Gracz
Kierownik

  • +48 61 616 25 59

  • katarzyna.gracz@szoz.pl

Rzecznik prasowy

Urszula Łaszyńska

  • +48 61 616 25 07

  • +48 532 164 142

  • rzecznik.prasowy@szoz.pl

Pełnomocnik ds. Praw Pacjenta

mgr Marta Tulińska

  • +48 61 616 25 19

  • marta.tulinska@szoz.pl

Inspektor Ochrony Danych

Rafał Helak

  • +61 616 25 49

  • iod@szoz.pl